Recente restaurant beoordelingen in Beek 6192 (1/49)
Anoniem | Vandaag om 01:35
Was wat laat, niet al te warm maar ze moesten ook ver bezorgen. En we kregen een frikandel ipv een frikandel speciaal. Voor de rest waren de spare ribs wel lekker.
Deze bestelling werd geplaatst op een zondag. Bezorgtijden zijn dan meestal wat langer wegens drukte.
Heerlijk gesmuld!
Wellicht handig om een keuze menu aan te geven welk soort broodje je wenst. Ik ben namelijk geen liefhebber van bruine broodjes.... Maar toch opgegeten!
Umut, er is geen betere!
Vriendelijke bezorgers die telkens 40 trappen omhoog moeten lopen om mijn eten te bezorgen. Ik zeg steeds ik kom wel naar beneden, maar voordat ik de trap af ben, is de bezorger al boven. Toppie!
VOLDEED AAN ALLE VERWACHTINGEN, DIT CAFETARIA BEOORDEEL IK ALS BESTE BEZORGDIENST NA MEERDERE BESTELLINGEN BIJ DIVERSEN CAFETARIAS IN DE REGIO, KWALITEIT ZEER GOED, ETEN WARM AFGELEVERD EN AARDIGE BEZORGERS