Прескочи към основното съдържание

The Sushi Palace

Bubble tea

  • Watermelon fruit tea
    От € 5,25
    0,5l, € 10,50/1л
  • Lychee fruit tea
    От € 5,25
    0,5l, € 10,50/1л
  • Brown sugar milk tea
    От € 5,75
    0,5l, € 11,50/1л
  • Hong Kong milk tea
    От € 5,55
    0,5l, € 11,10/1л
  • Jasmin milk tea
    От € 5,55
    0,5l, € 11,10/1л
  • Matcha milk tea
    От € 5,55
    0,5l, € 11,10/1л
  • Taro milk tea
    От € 5,55
    0,5l, € 11,10/1л
  • Green jasmine tea
    От € 5,25
    0,5l, € 10,50/1л
  • Pineapple fruit tea
    От € 5,25
    0,5l, € 10,50/1л
  • Passion fruit tea
    От € 5,25
    0,5l, € 10,50/1л
  • Mango fruit tea
    От € 5,25
    0,5l, € 10,50/1л
  • Strawberry fruit tea
    От € 5,25
    0,5l, € 10,50/1л
  • Peach fruit tea
    От € 5,25
    0,5l, € 10,50/1л
  • Coconut milk tea
    От € 5,55
    0,5l, € 11,10/1л
  • Taro coconut milk tea
    От € 5,75
    0,5l, € 11,50/1л
  • Matcha vanilla milk tea
    От € 6,60
    0,5l, € 13,20/1л

Business details

The Sushi Palace
Minervaweg 12
2624BZ Delft
Ние сме професионален търговец. Научи повече за това как ние и Thuisbezorgd.nl си поделяме отговорностите към клиентите.
Вземане на място е налично от пт 13:00 ч. Можеш да насрочиш доставка или вземане на място за по-късно.
В момента всички куриери наблизо доставят поръчки. Вземи поръчката си от The Sushi Palace на място или опитай отново по-късно, ако искаш доставка.

McDonald's switched to lunch, but you can still order breakfast from other local spots.

Find breakfast spotsView lunch menu
Виж моите предпочитания за „бисквитки“