Gå til startsiden

Magoya

Ramen Noodles

  • Shoyu ramen
    fra € 15,95
    Noodles in chicken broth with vegetables, bamboo and egg
    10,99l, € 1,45/1l
  • Miso ramen
    fra € 15,95
    Noodles in miso chicken broth with vegetables, bamboo, and egg
    10,99l, € 1,45/1l
  • Tonkotsu ramen
    fra € 15,95
    Noodles in chicken and pork broth with vegetables, bamboo and egg
    10,99l, € 1,45/1l
  • Vega ramen
    fra € 15,95
    Noodles in vegetable broth with tofu, corn, bamboo, and egg
    10,99l, € 1,45/1l
  • Tantan ramen
    fra € 15,95
    Noodles in spicy pork broth with minced pork, vegetables, bamboo and egg
    10,99l, € 1,45/1l
  • Pork rib ramen
    fra € 15,95
    Noodles with spare ribs, vegetables, bamboo, and egg
    10,99l, € 1,45/1l

Business details

Magoya
Stoeldraaierstraat 56
9712 BX Groningen
Vi er en professionel forhandler. Få mere at vide om, hvordan vi og Thuisbezorgd.nl opdeler ansvar til forbrugere.
Alle bude i nærheden har travlt med at levere bestillinger. Afhent din bestilling fra Magoya i stedet, eller kom tilbage senere for at få den leveret.

McDonald's switched to lunch, but you can still order breakfast from other local spots.

Find breakfast spotsView lunch menu
Kontrollér mine cookie-indstillinger