Gå til startsiden

Sisi Bubble Tea

Crème Brûlée

  • Crème brûlée Hong Kong Milktea
    fra € 6,75
    Served with Tapioca
    0,5l, € 13,50/1l, Indeholder koffein (60mg/100ml)
  • Crème brûlée Jasmine Milktea
    fra € 6,75
    Served with Tapioca
    0,5l, € 13,50/1l
  • Crème Brûlée Taro
    fra € 7,40
    Served with Tapioca
    0,5l, € 14,80/1l, Indeholder koffein (130mg/100ml)
  • Crème Brûlée Taro Coconut Milktea
    fra € 7,40
    Served with Tapioca
    0,5l, € 14,80/1l
  • Crème Brûlée Coconut Milktea
    fra € 7,40
    Served with Tapioca
    0,5l, € 14,80/1l
  • Crème Brûlée Matcha
    fra € 7,40
    Served with Tapioca
    0,5l, € 14,80/1l
  • Crème Brûlée Brown Sugar
    fra € 7,40
    0,5l, € 14,80/1l
  • Crème brûlée Chocolate milktea
    fra € 7,40
    0,5l, € 14,80/1l

Business details

Sisi Bubble Tea
Wagenstraat 54
2512AX Den Haag
Vi er en professionel forhandler. Få mere at vide om, hvordan vi og Thuisbezorgd.nl opdeler ansvar til forbrugere.
Du kan bestille levering eller afhentning til senere.
Alle bude i nærheden har travlt med at levere bestillinger. Afhent din bestilling fra Sisi Bubble Tea i stedet, eller kom tilbage senere for at få den leveret.

McDonald's switched to lunch, but you can still order breakfast from other local spots.

Find breakfast spotsView lunch menu
Kontrollér mine cookie-indstillinger