Skip to main content

Magoya

Ramen Noodles

  • Shoyu ramen
    from € 15,95
    Noodles in chicken broth with vegetables, bamboo and egg
    10,99l, € 1,45/1l
  • Miso ramen
    from € 15,95
    Noodles in miso chicken broth with vegetables, bamboo, and egg
    10,99l, € 1,45/1l
  • Tonkotsu ramen
    from € 15,95
    Noodles in chicken and pork broth with vegetables, bamboo and egg
    10,99l, € 1,45/1l
  • Vega ramen
    from € 15,95
    Noodles in vegetable broth with tofu, corn, bamboo, and egg
    10,99l, € 1,45/1l
  • Tantan ramen
    from € 15,95
    Noodles in spicy pork broth with minced pork, vegetables, bamboo and egg
    10,99l, € 1,45/1l
  • Pork rib ramen
    from € 15,95
    Noodles with spare ribs, vegetables, bamboo, and egg
    10,99l, € 1,45/1l

Business details

Magoya
Stoeldraaierstraat 56
9712 BX Groningen
We are a professional trader. Learn more about how we and Thuisbezorgd.nl split responsibilities to consumers
All nearby couriers are busy delivering orders. Collect your order from Magoya instead, or come back later to get it delivered.

McDonald's switched to lunch, but you can still order breakfast from other local spots.

Find breakfast spotsView lunch menu
Check my cookie preferences