Passer au contenu principal

Magoya

Ramen Noodles

  • Shoyu ramen
    depuis € 15,95
    Noodles in chicken broth with vegetables, bamboo and egg
    10,99l, € 1,45/1l
  • Miso ramen
    depuis € 15,95
    Noodles in miso chicken broth with vegetables, bamboo, and egg
    10,99l, € 1,45/1l
  • Tonkotsu ramen
    depuis € 15,95
    Noodles in chicken and pork broth with vegetables, bamboo and egg
    10,99l, € 1,45/1l
  • Vega ramen
    depuis € 15,95
    Noodles in vegetable broth with tofu, corn, bamboo, and egg
    10,99l, € 1,45/1l
  • Tantan ramen
    depuis € 15,95
    Noodles in spicy pork broth with minced pork, vegetables, bamboo and egg
    10,99l, € 1,45/1l
  • Pork rib ramen
    depuis € 15,95
    Noodles with spare ribs, vegetables, bamboo, and egg
    10,99l, € 1,45/1l

Business details

Magoya
Stoeldraaierstraat 56
9712 BX Groningen
Nous sommes des commerçants professionnels. En savoir plus sur la manière dont nous partageons avec Thuisbezorgd.nl les responsabilités envers les consommateurs.
Tous·tes les livreur·se·s aux alentours sont occupé·e·s par des livraisons. Récupérez votre commande auprès de Magoya ou revenez plus tard pour vous faire livrer.

McDonald's switched to lunch, but you can still order breakfast from other local spots.

Find breakfast spotsView lunch menu
Consulter mes préférences en matière de cookies