Przejdź do głównej treści

Magoya

Ramen Noodles

  • Shoyu ramen
    od € 15,95
    Noodles in chicken broth with vegetables, bamboo and egg
    10,99l, € 1,45/1l
  • Miso ramen
    od € 15,95
    Noodles in miso chicken broth with vegetables, bamboo, and egg
    10,99l, € 1,45/1l
  • Tonkotsu ramen
    od € 15,95
    Noodles in chicken and pork broth with vegetables, bamboo and egg
    10,99l, € 1,45/1l
  • Vega ramen
    od € 15,95
    Noodles in vegetable broth with tofu, corn, bamboo, and egg
    10,99l, € 1,45/1l
  • Tantan ramen
    od € 15,95
    Noodles in spicy pork broth with minced pork, vegetables, bamboo and egg
    10,99l, € 1,45/1l
  • Pork rib ramen
    od € 15,95
    Noodles with spare ribs, vegetables, bamboo, and egg
    10,99l, € 1,45/1l

Business details

Magoya
Stoeldraaierstraat 56
9712 BX Groningen
Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorcą. Dowiedz się, jaki jest podział obowiązków wobec klienta między nami, a Thuisbezorgd.nl.
Wszyscy kurierzy w pobliżu są w trakcie dostawy. Możesz odebrać zamówienie z punktu Magoya lub wrócić później i zamówić z dostawą.

McDonald's switched to lunch, but you can still order breakfast from other local spots.

Find breakfast spotsView lunch menu
Sprawdź preferencje plików cookie