Przejdź do głównej treści

The Sushi Palace

Bubble tea

  • Watermelon fruit tea
    od € 5,25
    0,5l, € 10,50/1l
  • Lychee fruit tea
    od € 5,25
    0,5l, € 10,50/1l
  • Brown sugar milk tea
    od € 5,75
    0,5l, € 11,50/1l
  • Hong Kong milk tea
    od € 5,55
    0,5l, € 11,10/1l
  • Jasmin milk tea
    od € 5,55
    0,5l, € 11,10/1l
  • Matcha milk tea
    od € 5,55
    0,5l, € 11,10/1l
  • Taro milk tea
    od € 5,55
    0,5l, € 11,10/1l
  • Green jasmine tea
    od € 5,25
    0,5l, € 10,50/1l
  • Pineapple fruit tea
    od € 5,25
    0,5l, € 10,50/1l
  • Passion fruit tea
    od € 5,25
    0,5l, € 10,50/1l
  • Mango fruit tea
    od € 5,25
    0,5l, € 10,50/1l
  • Strawberry fruit tea
    od € 5,25
    0,5l, € 10,50/1l
  • Peach fruit tea
    od € 5,25
    0,5l, € 10,50/1l
  • Coconut milk tea
    od € 5,55
    0,5l, € 11,10/1l
  • Taro coconut milk tea
    od € 5,75
    0,5l, € 11,50/1l
  • Matcha vanilla milk tea
    od € 6,60
    0,5l, € 13,20/1l

Business details

The Sushi Palace
Minervaweg 12
2624BZ Delft
Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorcą. Dowiedz się, jaki jest podział obowiązków wobec klienta między nami, a Thuisbezorgd.nl.
Odbiór będzie możliwy od pt. 13:00. Możesz zaplanować dostawę lub odbiór na później.
Wszyscy kurierzy w pobliżu są w trakcie dostawy. Możesz odebrać zamówienie z punktu The Sushi Palace lub wrócić później i zamówić z dostawą.

McDonald's switched to lunch, but you can still order breakfast from other local spots.

Find breakfast spotsView lunch menu
Sprawdź preferencje plików cookie