Прескочи към основното съдържание

Magoya

Ramen Noodles

  • Shoyu ramen
    От € 15,95
    Noodles in chicken broth with vegetables, bamboo and egg
    10,99l, € 1,45/1л
  • Miso ramen
    От € 15,95
    Noodles in miso chicken broth with vegetables, bamboo, and egg
    10,99l, € 1,45/1л
  • Tonkotsu ramen
    От € 15,95
    Noodles in chicken and pork broth with vegetables, bamboo and egg
    10,99l, € 1,45/1л
  • Vega ramen
    От € 15,95
    Noodles in vegetable broth with tofu, corn, bamboo, and egg
    10,99l, € 1,45/1л
  • Tantan ramen
    От € 15,95
    Noodles in spicy pork broth with minced pork, vegetables, bamboo and egg
    10,99l, € 1,45/1л
  • Pork rib ramen
    От € 15,95
    Noodles with spare ribs, vegetables, bamboo, and egg
    10,99l, € 1,45/1л

Business details

Magoya
Stoeldraaierstraat 56
9712 BX Groningen
Ние сме професионален търговец. Научи повече за това как ние и Thuisbezorgd.nl си поделяме отговорностите към клиентите.
В момента всички куриери наблизо доставят поръчки. Вземи поръчката си от Magoya на място или опитай отново по-късно, ако искаш доставка.

McDonald's switched to lunch, but you can still order breakfast from other local spots.

Find breakfast spotsView lunch menu
Виж моите предпочитания за „бисквитки“