Skip to main content

Restaurant Hwnet

Ontbijt

  • Firtata
    € 10,00
    Halal. Gebakken eieren met tomaat, ui en groene pepers
  • Foel
    € 10,99
    Halal. Gekookte bruine bonen met hard gekookt ei, verse tomaat, groene pepers, olie en ui
  • Kicha fit fit
    € 15,00
    Halal. Vers, knapperig Eritrees brood, kruidenboter en chilipoeder
    15l, € 1,00/1l
  • Kicha fit fit speciaal
    € 18,00
    Halal. Vers, knapperig Eritrees brood, kruidenboter en chilipoeder geserveerd met yoghurt en honing
  • Hwnet kicha fit fit
    € 18,00
    Halal. Vers, knapperig Eritrees brood met zigni saus
    18l, € 1,00/1l
  • Fit fit injera
    € 20,00
    Halal. Zigni gemengd met injera
    20l, € 1,00/1l

Business details

Restaurant Hwnet
Wagenstraat 128
2512BA Den Haag
We are a professional trader. Learn more about how we and Thuisbezorgd.nl split responsibilities to consumers
All nearby couriers are busy delivering orders. Choose another place, or come back later.

McDonald's switched to lunch, but you can still order breakfast from other local spots.

Find breakfast spotsView lunch menu
Check my cookie preferences