Overslaan naar hoofdinhoud

Magoya

Ramen noedels

  • Shoyu ramen
    vanaf € 15,95
    Noedels in kippenbouillon met groenten, bamboe en ei
    10,99l, € 1,45/1l
  • Miso ramen
    vanaf € 15,95
    Noedels in miso-kippenbouillon met groenten, bamboe en ei
    10,99l, € 1,45/1l
  • Tonkotsu ramen
    vanaf € 15,95
    Noedels in kip-en varkensbouillon met groenten, bamboe en ei
    10,99l, € 1,45/1l
  • Vega ramen
    vanaf € 15,95
    Noedels in groentebouillon met tofu, mais, bamboe en ei
    10,99l, € 1,45/1l
  • Tantan ramen
    vanaf € 15,95
    Noedels in pittige varkensbouillon met varkensgehakt, groenten, bamboe en ei
    10,99l, € 1,45/1l
  • Pork rib ramen
    vanaf € 15,95
    Noedels met spareribs, groenten, bamboe en ei
    10,99l, € 1,45/1l

Business details

Magoya
Stoeldraaierstraat 56
9712 BX Groningen
Wij zijn een professionele handelaar. Ontdek meer over hoe wij en Thuisbezorgd.nl samen onze verantwoordelijkheid richting de consument dragen.
Alle bezorgers in de buurt zijn bezig met het bezorgen van bestellingen. Haal je bestelling op bij Magoya of probeer het later nog eens als je je bestelling wilt laten bezorgen.

McDonald's switched to lunch, but you can still order breakfast from other local spots.

Find breakfast spotsView lunch menu
Bekijk mijn cookievoorkeuren