Overslaan naar hoofdinhoud

Restaurant NOVA Herkingen

Bubble tea specials

  • Mango bubble tea
    € 5,50
    0,25l, € 22,00/1l
  • Limoen bubble tea
    € 5,50
  • Passion fruit bubble tea
    € 5,50
  • Brown sugar boba inclusief tapioca pearls
    € 5,70
  • Classic boba inclusief tapioca pearls
    € 5,70
  • Fruit milk
    vanaf € 5,70
    Met fruitsmaak naar keuze
  • Aardbei bubble tea
    vanaf € 5,50
  • Honeydew melon bubble tea
    vanaf € 5,50
  • Strawberry juice
    vanaf € 5,00
  • Mango juice
    vanaf € 5,00
  • Lychee fruit tea
    € 5,50
    0,5l, € 11,00/1l
  • Green Apple
    € 5,50
    0,5l, € 11,00/1l
  • Watermeloen Bubble Tea
    € 5,50
    Watermeloen
    0,25l, € 22,00/1l
  • Blue Coral
    € 5,50
    Kumquat
    0,25l, € 22,00/1l

Business details

Restaurant NOVA Herkingen
Peuterdijk 45 A
3249AW Herkingen
Stuur ons een e-mail
Wij zijn een professionele handelaar. Ontdek meer over hoe wij en Thuisbezorgd.nl samen onze verantwoordelijkheid richting de consument dragen.
Alle bezorgers in de buurt zijn bezig met het bezorgen van bestellingen. Haal je bestelling op bij Restaurant NOVA Herkingen of probeer het later nog eens als je je bestelling wilt laten bezorgen.

McDonald's switched to lunch, but you can still order breakfast from other local spots.

Find breakfast spotsView lunch menu
Bekijk mijn cookievoorkeuren